Witam Cię bardzo serdecznie na moim blogu!

Cieszę się, że udało Ci się tutaj trafić! Oznacza to, że albo jesteś przedsiębiorcą, albo jesteś w trakcie zakładania własnej firmy, ewentualnie myślisz o jej założeniu;) Jeżeli prowadzisz już własną firmę to nie jest ważne, w jakiej branży działasz, czy zajmujesz się produkcją, usługami, handlem lub kombinacją powyższych, ten blog jest uniwersalny i ma na celu pomoc każdemu przedsiębiorcy! Jeżeli dopiero zastanawiasz się, czy przejść na własny rachunek i analizujesz wszystkie za i przeciw  to poczytaj sobie ten blog, może dzięki temu unikniesz wielu pułapek przy zakładaniu własnej firmy oraz zaoszczędzisz trochę czasu:)

W zakładce MAM FIRMĘ publikowane są wpisy, w których znajdziesz praktyczne i konkretne informacje o rozwiązaniach lub narzędziach, które będą mogły pomóc Ci usprawnić pracę Twoją lub Twoich pracowników. Wszystkie opisywane tutaj rozwiązania były testowane przez mnie osobiście i byłem z nich zadowolony, dlatego też chciałbym podzielić się tą wiedzą z Tobą! Czasem możesz natrafić też na wpisy, które ostrzegają przed różnymi pułapkami czyhającymi na przedsiębiorcę.

W zakładce ZAKŁADAM FIRMĘ znajdziesz kompendium praktycznej wiedzy, która może Ci się przydać, gdy znajdujesz się  dopiero na etapie zakładania firmy.  Dowiesz się tutaj m.in. jak założyć firmę krok po kroku, jak zacząć działać w otoczeniu biznesowym, w jakie produkty lub usługi warto będzie zainwestować, w jaki sposób się promować i pozyskiwać klientów, etc.

Jeśli chciałbyś się podzielić swoją opinią, masz odmienne zdanie lub znasz też inne ciekawe rozwiązania, zachęcam Cię to pozostawienia komentarza:)