O MNIE

Cześć,

Nazywam się Michał i miło mi Ciebie poznać:) To mój pierwszy blog więc proszę bądź wyrozumiały 😉

Skończyłem studia prawnicze i przez pewien okres zajmowałem się doradztwem prawnym dla firm i osób fizycznych. Następnie prowadziłem różne przedsięwzięcia biznesowe, pod różnymi formami działalności. Jak w życiu to bywa, niektóre z nich okazały się sukcesem inne całkowitą klapą. Natomiast dzięki temu posiadłem doświadczenie i wiedzę, które nie jednego początkującego przedsiębiorcę mogą uchronić przed czyhającymi przed nim pułapkami.

Od wielu lat czytam polskie i zagraniczne blogi. Staram się być na bieżąco. Dzięki temu znalazłem wiele pożytecznych informacji oraz wpadłem na sporo ciekawych pomysłów. Zorientowałem się, że blog to nie tylko narzędzie do przekazywania wartościowej wiedzy oraz informacji, ale również medium do autentycznej komunikacji z innymi osobami. Komunikacja ta w porównaniu z tą z mediów jak np. w telewizji lub radiu jest prosta i tak naprawdę każdy w niej może uczestniczyć – wystarczy tylko, że wstuka w klawiaturę komentarz ze swoją opinią! To właśnie jest niesamowite, tworzy autentyczność oraz prawdziwą niezależność przekazu!

Jestem zwykłym gościem, który ceni niezależność, nie lubi na oślep podążać za tłumem, wyznający zasadę „jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz”. Tylko my sami mamy wpływ na to, co się dzieje w naszym życiu oraz na jego jakość.

Chciałbym, aby Blog o Firmie stanowił kompendium wiedzy dla tych, co przeczesują cały Internet w poszukiwaniu informacji o tym, jak założyć firmę lub jak usprawnić działanie swojej firmy. Po co tyle szukać skoro możesz mieć wszystko w jednym miejscu!

Posiadam już kapitał doświadczeń, który mógłbym i chciałbym przekazać Tobie, aby pokazać Ci pewne korzystne rozwiązania dla Ciebie i Twojego biznesu oraz ostrzec przed licznymi pułapkami, które non stop czyhają z każdych stron.

Abyś był na bieżąco, zapraszam Cię do zapisania na newsletter (jest po prawej stronie :-)

PS: Warto jeszcze, żebyś wiedział, że treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że sam podejmujesz decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

6 Comments

 1. Cześć, hej !

  Ostatnie zdanie powala na kolana. Jakby mogło go zabraknąć szczególnie blogu prawnika. Odnośnie pomysłu – uważam, że jest trafiony. Sam wiele lat prowadzę firmę i doskonale znam temat przeszukiwania dziesiątek stron internetowych czy to w poszukiwaniu pomysłu, czy w rozwiązaniu problemu, który w firmie zawsze się pojawia.

  Tobie życzę powodzenia, a przede wszystkim dziękuję za przejrzysty wygląd, czytelną czcionkę brak zabijających i mnie i komputer reklam, które niczym przyczajony tygrys człowieka atakują. Myślę że z tym podejściem odniesiesz sukces w blogowej branży.

  Także ten tego, widzimy się częściej.
  Pozdrawiam i powodzenia.

  • BlogoFirmie.pl

   9 maja 2015 at 18:19

   Witam Cię bardzo serdecznie i dziękuję za miłe słowa:-) Niezmiernie się cieszę, że udało Cię trafić na mojego bloga:-)Szkoda, że dopiero teraz zauważyłem Twoje komentarze co oznacza, że muszę jeszcze popracować nad dwiema kwestiami na tym blogu: systematycznością oraz konfiguracją automatycznych e-maili powiadamiających o nowych komentarzach.

 2. Super pomysł na blog. Swoją drogą – świetna skórka na tego typu blog. Chyba już gdzieś go w sieci widziałem.. Powodzenia :-)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

© 2017 Blog o Firmie

Theme by Anders NorenUp ↑